Bilgi Alın!

Tüm konular hakkında bize yazabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Dolunay Ambulans Kimdir?

2005 yılında kurulan şirketimiz hava ambulans-kara ambulans-acil sağlık hizmetleri-yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli -uçak kiralama alanlarında yurt içi ve yurt dışı odaklı hizmet vermektedir.


Dolunay Ambulans olarak bizler doktorlardan ve uzman sağlık ekibinden oluşan bir firmayız. Zamanın, saniyelerin yaşamlar kurtardığına binlerce kez şahit olduk. Bu bilinç ve özveri ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati her an yardımcı olmak için hazırız.Hava ambulansı, kara ambulansı, helikopter ambulans ve deniz ambulansı ile acil ambulans hizmetleri sunmaktadir. Aynı zamanda Dolunay Cenaze Hizmetleri şirketimiz ile yurt içi ve yurt dışı cenaze nakli ve defin hizmetleri; Dolunay Sağlık Hizmetleri şirketimiz ile de yaşli ve hasta bakimindan organ taşıma işlemlerine kadar bir dizi sağlık hizmeti sunmaktayız.


Saniyeler yaşam için önemli olduğunda


Dolunay Ambulans; Yurt içinde ve dışındaki değişik noktalardakı hazır bekleyen hava ambulans uçakları ile acil yada planlı hava ambulansı hizmetleri ve uçakla hasta taşıma servisleri sunmaktadir. Ayni şekilde Türkiye’nin her tarafında özel kara ambulans ve deniz ambulans hizmetleri sunmaktadir. Bun yanında AVM’ler için, işyerleri için, konserler ve toplu etkinlikler için ister sürekli isterseniz geçici süreli stand-by ambulans sağlamaktayız.Yurtdışındaki ortaklarımızlada hemen hemen bütün dünyada hava ambulansı ve varılan limanda kara ambulansı ile varılacak sağlık kuruluşu yada eve/bakım merkezlerine hasta taşımaktayız. Entegre hizmet ağımız sayesinde, hastalar için çok öenmli olan zaman çok iyi şekilde kullanılır ve en kısa sürede, tek bir operasyon merkezinden nakil işlemi yönetilir. Hasta taşımak için gerekli bütün evraklar ve diğer dökümanlar için Dolunay Ambulans gerekli işlemleri yerine getirir.


Kara, Hava, Deniz Ambulans


Ambulans uçak yada kara ambulansı talebi acil yardım merkezimize ulaştiktan sonra, en hızlı şekilde istenilen noktaya ulaşıyoruz.

Bütün uçak ambulanslarımız, helikopter, deniz ve kara ambulanslarımız son modern ekipmana, teçhizata ve her zaman doktor, hemşire, sağlık uzmanı hazır bulunmakta ve gerekli tibbi malzemelerle donatılıdir. İster yoğun bakım hastası olsun, isterse planlı hasta nakli olsun her ihtiyaca cevap verecek şekildedir.


ACİL VEYA ÖZEL AMBULANS İÇİN BİZİ ARAYIN

+‎90 (312) 432 5 432
+‎90 (532) 478 6 622
+‎90 (232) 616 0 112