Helikopter Ambulans

Hemen ambulans helikopter çağırmak yada bilgi almak için 0 312 432 5 432 numaralı Çağrı Merkezi numaramızı 24 saat arayabilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı olarak hizmet veren Dolunay ambulans 7/24 hava ambulansı ve ambulans helikopter hizmeti vermektedir.

Helikopter ambulanslarımız yeni model olup konfor, emniyet açısından dünya standartlarına uygun olarak, doktor ve hemşire kontrolünde uçuşlar yapmaktadır.

Helikopter ambulanslar özellikle ambulans uçakların inip kalkmasının imkansız olduğu alanlarda, her tür yazlık alanlarında, dağlarda yada kara ulaşımının yetersiz yada yavaş olacağı durumlarda çok önemli bir görev üstlenirler.

Helikopter ambulanslarımızın tamamı yoğun bakım donanımlıdır. Değişik hasta yada yaralı durumları için değişik şekilde dizayn edilmiş helikopter ambulanslarımız mevcuttur. Gerek acil yaralanma ve diğer acil durumlarda ambulans helikopter ihtiyaç olduğunda gerekse planlı helikopter ambulans ihtiyacınızda, Türkiye’nin neresinde olursanız olun her an çağrı merkezimizi arayarak helikopter yada uçak ambulans talep edebilirsiniz. Geniş kara ambulansı ağımız ile uçak yada helikopter ambulanslardan doğrudan hastaneye ulaşılamayacağı durumlarda en uygun ve hızlı organizasyon uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve hastanın kesintisiz tıbbı bakımla ulaşımı sağlanmaktadır. Gerekli doktor ve sağlık personeli ambulans helikopterlerde görev almakta ve tüm tıbbı techizat her an ihtiyaca cevap verecek şekilde tutulmaktadır.

Helikopter ambulans ve hava ambulans ihtiyaçlarından bizimle irtibata geçin sizin için en uygun hava hasta nakil çözümünü sunalım.