Organ Nakli

Organ nakli, ameliyat süresinin hassasiyetinden dolayı zamanla yarıştır. Vericiden alınan organ en kısa zamanda soğuk ve steril ortamda alıcıya ulaşmak zorundadır.

Bu durumlarda uçak ambulans kullanılmaktadır. Bazen organ nakli ,bazen medikal ekip nakli yapılmaktadır.

.

Dolunay Ambulans7/24 kesintisiz özel ambulans hizmeti sunmaktadır.

SAĞLIK TURZİMİ

Dolunay Kara ve Hava Ambulans olarak Sağlık Turizmi ile en büyük hedefimiz deneyimlerimizi ve imkanlarımızı tüm ülkelerin vatandaşları ile buluşturmak. Bu hizmet sayesinde ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken, tüm imkanlarımızla sağlık ihtiyaçlarını karşılamak en önemli görevimizdir.

TIBBİ DONANIMLAR

AMBULANSTA BULUNDURULACAK ASGARİ TIBBİ CİHAZ, ARAÇ-GEREÇ VE MALZEMELERİN NİTELİK VE MİKTARLARI HAVA VE DENİZ AMBULANSI OLARAK KULLANILACAK TAŞITLARDA BULUNDURULACAK ASGARİ TIBBİ CİHAZ, ARAÇ-GEREÇ VE MALZEMELERİN NİTELİK VE MİKTARLARI

Diğer Hizmetlerimiz

Kara Ambulans Hizmetleri

Acil yardım (kırmızı şerit) ve hasta nakil (mavi şerit) ambulansı olarak iki tiptir.

Acil yardım ambulansları; yoğun bakım transferleri ve ilk müdahaleye yönelik tıbbı cihazlar içermektedir.

Hava Ambulans Hizmetleri

Tam donanımlı jet motorlu ambulans uçak ile yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermektedir. Transfer sırasında 1 doktor ve 1 acil tıp teknisyeni veya paramedik görev yapmaktadır. Uygun koşullarda 1 refakatçı ambulans uçağa …

Cenaze Hizmetleri

Bu hizmet yurtiçi ve yurtdışı kapsamlıdır.

Yurt içi cenaze nakli ;profesyonel ekibimiz, klimalı ve tam donanımlı cenaze araçları ile şehir içi ve şehirler arası cenaze nakli ve defni konularında size 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.