Yandex
Sağlık Turizmi | Dolunay Ambulans - 7/24 Özel Ambulans Hizmeti
Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Dolunay Kara ve Hava Ambulans olarak Sağlık Turizmi ile en büyük hedefimiz deneyimlerimizi ve imkanlarımızı tüm ülkelerin vatandaşları ile buluşturmak. Bu hizmet sayesinde ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken, tüm imkanlarımızla sağlık ihtiyaçlarını karşılamak en önemli görevimizdir. Kara ve uçak ambulans seçeneklerimizle ihtiyaç halinde tüm sağlık desteğini sağlayabilmemizin yanı sıra farklı ülkelerden transferler gerçekleştirerek konforlu bir şekilde sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından akreditasyonu gerçekleştirilmiş olan sertifikamız; yurtdışından sağlık için gelmek isteyen ziyaretçileri getirmek ve tüm hastane organizasyonlarını sağlamayı kapsamaktadır.

Ülkemizde sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini, turistik ve kültürel potansiyelimizi dünya ülkelerine tanıtarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. 22 adet nakil ambulansımız, 32 adet acil yardım ambulansımız ve 1 adet uçak, 1 adet helikopter ambulansımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. 4 adet cenaze aracımız ve VIP transfer aracı hizmetimizle ihtiyacınız olacak tüm çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

Türk Cumhuriyetleri, Avrupa Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Katar ve Irak’ta Sağlık Turizmi ile ilgili çalışmalarımızı duyurarak tüm dünya vatandaşlarının imkanlarımızdan yararlanmasına olanak sağlayacağız.

Dolunay Ambulans

Bizi Takip Edin

2022©, Tüm Hakları Dolunay Ambulans A.Ş.’ye aittir.